zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Sales / Marketing
<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Biznesowy (aplikacje mobilne)

(Trójmiasto, Gdansk, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

W związku z rozwojem działalności, New Media Ventures Sp. z o.o., twórca freebee, poszukuje ambitnych, dynamicznych i doświadczonych Doradców na wybranych obszarach Polski, którzy dołączą do zespołu.
freebee to pierwsza w Polsce platforma do oferowania programów lojalnościowych, zarówno dla małych i średnich jak i sieciowych biznesów, wykorzystująca technologie aplikacji mobilnej na smartfony. W całej Polsce to już ponad 600 Partnerów.

Doradca Biznesowy
Miejsce pracy: Trójmiasto
Region: pomorskie

Opis stanowiska:
&#8226; reprezentacja Firmy na terenie danego obszaru,
&#8226; budowa bazy Klientów,
&#8226; realizacja planu sprzedażowego Firmy na danym Obszarze,
&#8226; doradztwo w zakresie kluczowych aspektów prowadzenia biznesu,
&#8226; sprzedaż produktów/usług,
&#8226; prowadzenie wdrożeń produktów/usług dla Klientów,
&#8226; prowadzenie serwisu produktów/usług Firmy dla Klientów,
&#8226; opieka nad pozyskanymi Klientami.

Poszukujemy osób:
&#8226; z minimum czteroletnim doświadczeniem w aktywnej sprzedaży B2B, udokumentowanej sukcesami &#8211; warunek konieczny,
&#8226; które dobrze orientują się w nowych technologiach i social media,
&#8226; poszukujących pracy na długi okres,
&#8226; angażujących się w pracę,
&#8226; aktywnych,
&#8226; ambitnych, z dużym potencjałem,
&#8226; szukających możliwości poszerzenia swoich umiejętności.

Oferujemy:
&#8226; udział w nowatorskim projekcie pierwszej w Polsce mobilnej platformy do zarządzania programami lojalnościowymi &#8211; więcej w artykule: http://mamstartup.pl/wywiady/2520/freebee-programy-lojalnosciowe-w-smartfonie, http://natemat.pl/27897,freebee-polski-start-up-z-wielkimi-ambicjami-pomyslodawcy-chca-zmienic-podejscie-firm-do-klienta
&#8226; pełna wyzwań praca w młodym zespole,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa plus prowizja od sprzedaży - możliwość osiągnięcia wysokich zarobków,
&#8226; komputer, smartfon, po okresie próbnym samochód służbowy dla najlepszych.
W przyszłości umożliwiamy awans w ramach naszych struktur dając m.in. możliwość kierowania poszczególnymi regionami.

Osoby zainteresowane, prosimy o:
&#8226; zapoznanie się z aplikacją na smartfony: freebee (do pobrania bezpłatnie z getfreebee.pl) i naszą ofertą dla Partnerów dostępną na stronie www.freebee.pl,
&#8226; przesłanie CV.