Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ciekawa propozycja pracy dla Handlowca art. BHP

Woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz,

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Nasz Klient to stabilna, rozwijająca się firma, działająca na rynku jako dystrybutor kompleksowego wyposażenia oraz artykułów BHP od ponad dwudziestu lat. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy woj. kujawsko-pomorskie

Zadania na stanowisku:
Budowanie strategii handlowych,
Bieżącą analizę rynku oraz konkurencji na podległym terenie,
Dbanie o profesjonalne relacje z partnerami handlowymi,
Zarządzanie polityką cenową z klientami,
Odpowiedzialność za wyniki finansowe,
Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
Profesjonalna obsługa klienta i fachowe doradztwo

Od Kandydatów oczekujemy:

Doświadczenie w sprzedaży dla zróżnicowanego portfela klientów,
Doświadczenie w branży BHP na sprzedażowym stanowisku (B2B)
Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
Umiejętność myślenia operacyjnego, analitycznego,
Umiejętność tworzenia i planowania strategii sprzedaży,
Umiejętność budowania relacji z klientami,
Wytrwałość i umiejętność krytycznej oceny własnej pracy,
Chęć rozwoju zawodowego
Mile widziane wykształcenie wyższe - techniczne

Oferujemy:

Narzędzia pracy &#8211; laptop, telefon, samochód służbowy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; stała podstawa oraz rozbudowany system premiowy
Możliwość rozwoju i awansu w strukturach sprzedażowych
Wsparcie merytoryczne
Możliwość swobodnego i elastycznego działania na stanowisku

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy bądź kontakt telefoniczny

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Wrzesien, 2014  15:20

Identyfikator: 520061

Wyświetleń: 3601