Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Atrakcyjna praca dla handlowców, z doświadczeniem i bez...

Kalisz i okolice, Kalisz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PH ORANGE - Zatrudnimy Przedstawicieli Handlowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym i biznesowym
 Czynne pozyskiwanie nowych klientów - podpisywanie umów
 Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie

WYMAGANIA:

 Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do realizacji celów
 Umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi
 Otwartość i komunikatywność
 Inicjatywa i przedsiębiorczość
 Sumienność i dobra organizacja pracy
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, lub
 Energia i wola działania

OFERUJEMY:

 Wysokie wynagrodzenie proporcjonalne do wyników pracy
 Premia za realizację celów
 Do dyspozycji firmowe: biuro, telefony, transport do klienta
 Pakiet bezpłatnych szkoleń
 Elastyczny czas pracy
 Dla najlepszych możliwość awansu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Maj, 2013  11:16

Identyfikator: 460918

Wyświetleń: 2804