Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent/ka Redaktora

Warszawa, Mokotów, Warszawa,

Od 4 lat pomagamy specjalistom na całym świecie w zdobywaniu wiedzy i bieżących rozwiązań z branży IT. Software Media Sp. z o. o. SK wydaje anglojęzyczne magazyny w wyłącznie w wersji elektronicznej umożliwiając stały dostęp do branżowych artykułów. Współpracujemy ze specjalistami dzięki czemu jesteśmy niezawodni w tym, co jest naszą pasją.

ASYSTENT/KA REDAKTORA
praca w języku angielskim

Opis stanowiska:
- przygotowanie magazynu online;
- pozyskanie i kontakt z expertami - autorami artykułów;
- promocję magazynu;
-sprzedaż prenumeraty i pojedynczych egzemplarzy pisma;
- rozszerzenie ilości odbiorców i czytelników;

Wymagania:
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
-dyspozycyjność (pon-pt), w godzinach 8.00-16.30,
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
- umiejętność sprawnego korzystania z Internetu i social media,
- kreatywność,
-pomysłowość,
- komunikatywność, otwartość,

Oferujemy:

- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenia z zakresu promocji produktu,
- pracę w młodym zespole,
-atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju w strukturze firmy.

Prosimy o składanie aplikacji w formie CV - rekrutacja2@software.com.pl/ w tytule wpisując AR/WAW.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Marzec, 2013  11:05

Identyfikator: 445070

Wyświetleń: 1715