Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. kontaktu z klientem w języku czeskim

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Uwielbiasz języki obce? Znasz biegle język słowacki?

Wyślij nam swoje CV, aby wykorzystywać swoje zdolności językowe w codziennej pracy!

ZADANIA

Telefoniczna lub mailowa obsługa klienta w języku czeskim, działania sprzedażowe, opieka posprzedażowa, w tym:

weryfikacja i rozbudowywanie baz danych o klientach (praca w systemie CRM),
telefoniczne prezentowanie oferty firmy,
inne zadania wspierające dział sprzedaży i marketingu w skutecznym realizowaniu procesów sprzedażowych.

WYMAGANIA

Bardzo dobra znajomość języka czeskiego (C1)
Znajomość obsługi pakietu MS Office
Komunikatywność, orientacja na Klienta

OFERUJEMY

Dostosowanie godzin pracy do Twoich indywidualnych preferencji
Międzynarodową atmosferę pracy
Prywatną opiekę medyczną
Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

interpermit.startpraca.pl/application/form/196135/0/1/

Znajdź nas na facebooku: facebook.cominterpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Wrzesien, 2014  13:23

Identyfikator: 521368

Wyświetleń: 3416