Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Referent ds. finansowo-księgowych

Wrocław, Wroclaw,

Firma produkcyjna w Biskupicach Podgórnych (Kobierzyce) poszukuje pracownika na stanowisko :

Zakres obowiązków :
- prowadzenie kasy gotówkowej
- rozliczanie zaliczek pracowników
- wprowadzanie faktur do systemów księgowych (głównie kosztowych, zakup materiałów produkcyjnych)
- prace administracyjne
- współpraca z bankiem
- księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie sald, kompensaty, kontrola należności i zobowiązań
- kontrola gospodarki magazynowej
- kontrola prawidłowości merytorycznej faktur

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie (chętnie student rachunkowości)
- podstawowa wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- motywacja do pracy w zespole międzynarodowym
- silny charakter
- czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę przesyłać na adres e-mail : wronskiz@wp.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Kwiecien, 2010  14:58

Identyfikator: 168770

Wyświetleń: 40411