Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista AngularJS (IPA/05/16)

Gliwice, Gliwice,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista AngularJS

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się tworzeniem dedykowanego oprogramowania e-commerce.
Tworzenie aplikacji mobilnych oraz aplikacji przeglądarkowych przy użyciu nowoczesnych technologii.
Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach rozwoju i tworzenia nowych aplikacji.
Praca w technologii Framework JavaScript.

Wymagania:

Znajomość AngularJS lub innych współczesnych Framework JS.
Dobra znajomość Java Script.
Umiejętność tworzenia responsywnych stron internetowych.
Mile widziana znajomość REST, systemu kontroli GIT, ES6, narzędzi do automatyzacji głup./grunt.
Mile widziana umiejętność posługiwania się preprocesorami CSS (Sass/Less).
Samodzielność oraz chęć poszerzania swoich umiejętności.
Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na pełny etat (możliwe dyżury).
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym, energicznym zespole.
Pracę nad ciekawymi projektami.

weegree.es-candidate.compl/application/form/229679/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Maj, 2016  12:50

Identyfikator: 583060

Wyświetleń: 3072