Polska Darmowe Ogłoszenia

Konsultant ds. Produkcji / Logistyki - system klasy ERP &#8211; Microsoft Dynamics NAV

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Jeżeli znane są Ci zagadnienia z obszarów produkcji, logistyki i księgowości, a szukasz ciekawej pracy w dynamicznej branży, to aplikuj na stanowisko:

Oferujemy:
- pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
- udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
- szkolenia produktowe
- niezbędne narzędzia pracy
- kartę MultiSport
- kurs j. angielskiego

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane: kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji lub o profilu ekonomicznym (rachunkowość, finanse, księgowość)
- znajomość zagadnień z obszarów logistyki, produkcji i księgowości
- umiejętności analityczne
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- biegła znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kategorii B

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV

Zakres obowiązków:
- analiza obszarów produkcyjno-finansowo-księgowych przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV
- prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników
- bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
- nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu u klientów

Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl/
Z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Listopad, 2016  10:16

Identyfikator: 598839

Wyświetleń: 3721