Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Informatyk

Cała Polska, Wroclaw,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Eurokontakt Projekt Serwis z siedzibą we Wrocławiu, oddziałami regionalnymi w Grudziądzu, Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Opis stanowiska:
- przygotowywanie nowych stacji roboczych,
- bezpośrednie wsparcie użytkowników &#8211; Help Desk,
- zarządzanie sprzętem biurowym,
- zarządzanie hostigiem, skrzynkami pocztowymi,
- tworzenie prostych stron internetowych.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:
- wykształcenie średnie techniczne o profilu informatycznym,
- mile widziani studenci ostatniego roku studiów,
- biegła znajomość systemów operacyjnych Windows,
- biegłą znajomość budowy komputerów PC oraz budowy urządzeń preferencyjnych PC,
- umiejętność budowy i administracji sieciami LAN,
- podstawowa znajomość HTML oraz CSS,
- umiejętność zarządzania hostingiem,
- zaangażowanie w realizowane projekty oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
- nastawienie na sprawną realizację zleconych zadań
Ponad to:
- zlecanie projektów do drukarni,
- negocjowanie nakładu,
- dodawanie ogłoszeń na portalach,

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie mailowe CV wraz z listem motywacyjnym

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Marzec, 2014  12:48

Identyfikator: 499595

Wyświetleń: 7875