Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Software Test Engineer / Tester Inżynier (QA Specialist)

(Poznań, Poznań, )

Firma IOKI, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach e-learningowych oraz blended learningowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Odegrasz kluczową rolę w zapewnieniu wysokiej jakości tworzonego oprogramowania.

Opis stanowiska:

Przygotowywanie automatycznych testów funkcjonalnych
Definiowanie przypadków, scenariuszy testowych oraz planu testów
Kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania
Weryfikacja zgodności wytwarzanego oprogramowania z założeniami projektowymi
Współpraca z projektantami i programistami prowadzonych projektów
Praca z dokumentacją projektową
Przeprowadzanie manualnych testów funkcjonalnych platform e-learningowych

Co cenimy?

Znajomość eksploracyjnych technik testowania oprogramowania
Znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
Wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania
Podstawowa znajomość SQL i PHP
Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
Dociekliwość, dokładność, cierpliwość
Znajomość języka angielskiego
Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego kreatywnego rozwiązywania problemów

Dodatkowymi atutami będą:

Certyfikat ISTQB/ISEB
Znajomość narzędzi i doświadczenie w automatyzacji testów
Znajomość systemu kontroli wersji SVN/GIT
Znajomość narzędzi wspierających testy (Selenium)

Co oferujemy?

Praca w młodym, dynamicznym i bogatym kulturowo teamie w ramach prężnie rozwijającej się firmy
Udział w rozwoju produktów używanych przez setki tysięcy użytkowników na rynku polskim i międzynarodowym
Realizacja ambitnych i ciekawych projektów
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Świetną atmosferę pracy
Jasną ścieżkę kariery
Imprezy integracyjne
Praca z nowoczesnymi narzędziami

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV i portfolio przykładowych realizacji, w których brałeś udział. Portfolio przyjmujemy tylko jako prezentacja online lub w formacie PDF.
Kontakt: rekrutacja@ioki.com.pl

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Wrzesien, 2012  12:36