Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Image Processing

Bielsko Biała, Bielsko-Biała,

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:
Nr ref. WPC12LXIP
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
(możliwość prac zdalnej)

Obowiązki:
&#8226; tworzenie oprogramowania związanego z rozpoznawaniem obrazów oraz ich późniejszą analizą, wydobywanie informacji takich jak: wymiary analizowanych obiektów, kształty, szukanie wzorców obiektów w analizowanym obrazie
&#8226; tworzenie algorytmów przetwarzania obrazów
&#8226; optymalizacja algorytmów

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe o specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne (utalentowani studenci ostatnich lat mile widziani)
&#8226; wiedza z zakresu przetwarzania obrazu potwierdzona zrealizowanymi projektami
&#8226; dobra znajomość metod rozpoznawania i klasyfikacji wzorców/obiektów w obrazach
&#8226; programowanie w języku C, C++
&#8226; łatwość przyswajania nowych technologii
&#8226; ambicja i chęć rozwoju
&#8226; Kreatywność, zacięcie konstruktorskie
&#8226; Żywe zainteresowanie nowymi technologiami
&#8226; Zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
&#8226; wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
&#8226; znajomość Linux
&#8226; wiedza z zakresu statystyki
&#8226; znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
&#8226; umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
&#8226; możliwa praca zdalna
&#8226; zadaniowy charakter pracy
&#8226; wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
&#8226; możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
&#8226; udział w ciekawych projektach w najnowszych technologiach z dziedziny przetwarzania obrazu
&#8226; konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl/
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXIP
Telefon kontaktowy 22 862 72 50

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 19 Lipiec, 2012  13:42

Identyfikator: 406690

Wyświetleń: 6126