Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista: Digital Image Processing

(Warszawa, Warszawa, )

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Nr ref. WPC12LXIP
Miejsce pracy: Warszawa lub Bielsko-Biała
(możliwość prac zdalnej)

Obowiązki:
 tworzenie oprogramowania związanego z rozpoznawaniem obrazów oraz ich późniejszą analizą, wydobywanie informacji takich jak: wymiary analizowanych obiektów, kształty, szukanie wzorców obiektów w analizowanym obrazie
 tworzenie algorytmów przetwarzania obrazów
 optymalizacja algorytmów

Wymagania:
 wykształcenie wyższe o specjalności: informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne (utalentowani studenci ostatnich lat mile widziani)
 wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania obrazu potwierdzona zrealizowanymi projektami
 dobra znajomość metod rozpoznawania i klasyfikacji wzorców/obiektów w obrazach
 programowanie w języku C, C++
 łatwość przyswajania nowych technologii
 ambicja i chęć rozwoju
 kreatywność, zacięcie konstruktorskie
 żywe zainteresowanie nowymi technologiami
 zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
 wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
 znajomość Linux
 wiedza z zakresu statystyki
 znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
 umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
 możliwa praca zdalna
 zadaniowy charakter pracy
 wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
 udział w ciekawych projektach w najnowszych technologiach z dziedziny przetwarzania obrazu
 konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXIP
Telefon kontaktowy 22 862 72 50