Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Programista

(Pruszków, Pruszków, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

FUNDACJA KIBICA zajmująca się współpracą z instytucjami i klubami sportowymi poszukuje współpracowników do pracy przy budowie i rozwoju innowacyjnego projektu dla sympatyków sportu w Polsce i Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko ze znajomością Programisty ze znajomością HTML5 i JavaScript.

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska
Projektowanie, implementacja oraz rozwój platformy
Tworzenie dokumentacji technicznej
Współpraca z grafikami i marketingiem

Wymagania
Biegła znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery (RWD), PHP 5, MySQL 5, ZendFramerork 1
Komunikatywność, samodyscyplina
Zainteresowania sportowe mile widziane

Oferujemy
Dobre warunki finansowe
Szansę na realizowanie własnych pomysłów i wpływu na projekt
Przyjazną atmosferę pracy
Sportowe emocje
Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv.
Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl