Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista

Pruszków, Pruszków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

FUNDACJA KIBICA zajmująca się współpracą z instytucjami i klubami sportowymi poszukuje współpracowników do pracy przy budowie i rozwoju innowacyjnego projektu dla sympatyków sportu w Polsce i Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko ze znajomością Programisty ze znajomością HTML5 i JavaScript.

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska
Projektowanie, implementacja oraz rozwój platformy
Tworzenie dokumentacji technicznej
Współpraca z grafikami i marketingiem

Wymagania
Biegła znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery (RWD), PHP 5, MySQL 5, ZendFramerork 1
Komunikatywność, samodyscyplina
Zainteresowania sportowe mile widziane

Oferujemy
Dobre warunki finansowe
Szansę na realizowanie własnych pomysłów i wpływu na projekt
Przyjazną atmosferę pracy
Sportowe emocje
Jeżeli marzy ci się praca w fajnym miejscu z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje cv.
Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Grudzien, 2016  14:06

Identyfikator: 599945

Wyświetleń: 2628