Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

..NET Developer

Poznań, Poznań,

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Naszym Klientem jest prężnie działająca, międzynarodowa firma z branży informatycznej, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla różnych gałęzi rynku. Firma zrealizowała już kilkaset projektów dla partnerów na całym świecie i ciągle notuje intensywny rozwój.

Obecnie do zespołu poszukujemy pilnie kilku osób na stanowisko:
.NET Developer

Nr ref.: DEV.NET/KK/JOBS.PL
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki
&#8226; udział w projektowaniu i programowaniu systemów zarządzania produkcją/ narzędzi do kontroli procesów biznesowych,
&#8226; udział w testach systemowych oraz we wdrożeniach systemów sterowania produkcją,
&#8226; testowanie aplikacji.

Wymagania:
&#8226; bardzo dobra znajomość .NET w językach C# lub C++,
&#8226; znajomość XML, UML,
&#8226; doświadczenie z zakresu relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
&#8226; dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego lub niemieckiego,
&#8226; ukończone studia wyższe (tytuł magistra lub inżyniera) na kierunku informatyka lub pokrewnym z bardzo dobrą umiejętnością programowania,
&#8226; gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec i innych krajów .

Oferta:
&#8226; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie (premie, diety zagraniczne),
&#8226; szkolenia i rozwój,
&#8226; narzędzia pracy: telefon, laptop,
&#8226; uczestnictwo w ciekawych projektach,
&#8226; pracę w międzynarodowym środowisku.

CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Styczen, 2015  12:13

Identyfikator: 537141

Wyświetleń: 5618