Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Storage/ Branża IT

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr Ref: WAK012IST

Wymagania:
2 lata doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu architektury storage,
Znajomość środowiska SAN (iscsi, FC),
Znajomość na poziomie administracyjnym przełączników FC Brocade,
Znajomość środowiska NAS (NFS i CIFS),
Znajomość systemów wirtualizacji (VMware i Hyper-V),
Znajomość systemów i strategii backup (np. NetBackup, TSM, BackupExec),
Znajomość Linux/Unix,
Dobry angielski m (czytanie dokumentacji i specyfikacji oraz korespondencja e-mail)
Mile widziane:
Znajomość środowiska MS w tym AD, Exchange, System Center na poziomie administracyjnym,
Certyfikaty w zakresie produktów storage,
Certyfikaty w zakresie oprogramowania backup,
Certyfikaty w zakresie oprogramowania Microsoft (Windows Server, Exchange, System Center),
Doświadczenie w produktach firmy NetApp i oprogramowaniu (Cluster, Metro-Cluster, SnapMirror, SnapVault, SyncMirror, SnapRestore, Operations Manager),
Doświadczenie w produktach firmy EMC (VNX, VNXe, DataDomain),
Doświadczenie w produktach firmy IBM (DS, V7000),
Doświadczenie w produktach firmy DELL (Equalogic, Compellent, PV),
Doświadczenie w produktach storage innych firm (HDS, HP, Fujitsu
Zadania:
Projektowanie, wdrażanie i administracja środowisk storage budowanych w oparciu o produkty firm NetApp, EMC, IBM i DELL,
Integracja zewnętrznych systemów storage ze środowiskiem firmy,
Wsparcie w procesie instalacji systemów,
Konsultacje z klientami zewnętrznymi,
Rozwój nowych technologii i produktów,
Diagnozowanie i eliminowanie błędów.

Oferujemy
Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw,
Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku,
Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.komar@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 022 862 72 50
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WAK12IST

Dziękujemy za umieszczenie na CV klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;