Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Tester oprogramowania

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Do presti¿owego projektu dla naszego kluczowej partnera w Bydgoszczy poszukujemy ambitnych oraz zaanga¿owanych kandydatów na stanowisko Testera Oprogramowania.

Opis stanowiska:

 Testowanie oprogramowania - aplikacji desktopowych i webowych
 Analiza i badanie zgodno¶ci oraz spójno¶ci wymagañ
 Wykonywanie testów manualnych i automatycznych
 Przygotowanie dokumentacji testowej, przypadków oraz scenariuszy testowych
 Wykrywanie, analiza i raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
 Wspó³praca z cz³onkami zespo³ów projektowych
 Udzia³ w analizie funkcjonalnej i systemowej oprogramowania

Wymagania:

 Wykszta³cenie wy¿sze o profilu informatyka, ekonomia, matematyka lub telekomunikacja
 Min. 2 lata do¶wiadczenia w bran¿y IT jako Tester Oprogramowania
 Do¶wiadczanie w tworzeniu i wykonywaniu testów automatycznych
 Znajomo¶æ relacyjnych baz danych oraz SQL
 Dobra znajomo¶æ jêzyka angielskiego
 Zdolno¶æ pracy w zespole, zdolno¶ci analityczne

Oferujemy:

 Dostêp do zaawansowanych, nowoczesnych technologii
 Praca w zespole do¶wiadczonych ekspertów
 Elastyczne warunki zatrudnienia
 Atrakcyjne wynagrodzenie
@: recruitment@connectis.pl/

Og³oszenie dodane: Wtorek, 29 Pazdziernik, 2013  15:07

Identyfikator: 484480

Wy¶wietleñ: 5327

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Tester Funkcjonalny
  2. Tester Oprogramowania
  3. Testery Perfum 33ml ¶wiatowe marki Dior,Armani,Lancome,Lacoste,Chanel,Boss
  4. Tester Funkcjonalny
  5. Tester aplikacji