Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Tester aplikacji

(Ok. KLrakowa - Węgrzce Wielkie, Kraków, )

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

TESTER APLIKACJI
Miejsce pracy: okolice Krakowa &#8211; Węgrzce Wielkie
Nr ref.: TEST/07/12

Opis stanowiska:
&#8226; testowanie aplikacji komputerowych i kartowych (karty procesorowe),
&#8226; tworzenie i analiza przypadków i scenariuszy testowych,
&#8226; analiza specyfikacji funkcjonalnych,
&#8226; tworzenie i analiza specyfikacji przypadków testowych,
&#8226; szacowanie pracochłonności,
&#8226; analiza i opisywanie błędów aplikacji.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne),
&#8226; biegła znajomość języka angielskiego &#8211; warunek konieczny,
&#8226; wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
&#8226; umiejętność pracy w zespole,
&#8226; zorientowanie na rozwiązanie problemu.
&#8226; Wymagany certyfikat: ISTQB Certified Software Tester, przynajmniej na poziomie Foundation Level.

Wymagane doświadczenie zawodowe:
&#8226; doświadczenie na stanowisku testera aplikacji,
&#8226; podstawowa umiejętność programowania (Visual Basic, C/C++),
&#8226; doświadczenie w tworzeniu specyfikacji przypadków testowych, scenariuszy testowych, opisywaniu wykrytych błędów.

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; podstawowa wiedza z zakresu kryptografii (algorytmy symetryczne i asymetryczne),
&#8226; doświadczenie w automatyzacji testów,
&#8226; wiedza w zakresie Test Process Improvement,
&#8226; doświadczenie w dziedzinie kart procesowych.

Oferujemy:
&#8226; bardzo atrakcyjne warunki finansowe,
&#8226; szkolenia,
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego,
&#8226; praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym TEST/07/12 na adres:

martyna.kubrak@ateam.pl

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.