Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Technolog programista CNC

Jasionka k. Rzeszowa, Rzeszów,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Lokalizacja: Jasionka k. Rzeszowa
Liczba wakatów:1
Agencja rekrutacyjna Ira Net jest międzynarodową firmą działającą w obszarze HR specjalizującą się w rekrutacji oraz selekcji pracowników. Poprzez wykorzystywanie najnowszych technologii w dziedzinie HR tworzymy w Polsce nową jakość pozyskiwania pracowników dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
Dla naszego Klienta, lidera w branży lotniczej i medycznej poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko Technolog programista CNC
Opis stanowiska:
&#8226; programowanie wycinarek i frezerek 5-osiowych,
&#8226; opracowywanie technologii wykonywania bardzo precyzyjnych detali do obróbki wykorzystywanych w branży medycznej i lotniczej,
&#8226; współpraca z zespołem technologów programistów w zakresie optymalizacji kosztów narzędziowych.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne, (inżynieria materiałowa, mechatronika, automatyka robotyka, mechanika i budowa maszyn),
&#8226; 5 lat doświadczenia w pracy w zawodzie technolog,
&#8226; Umiejętność obsługi programów SolidWorks, NX, ( min. jeden z nich) oraz GibsCAM,
&#8226; Praktyczna znajomość obsługi pięcioosiowych centrów frezarskich ze sterowaniem Fanuc oraz sterownikiem Siemens,
&#8226; Wymagana znajomość rysunku technicznego,
&#8226; Wiedza, motywacja do pracy, samodzielność od momentu rozpoczęcia pracy, wysoko rozwinięte zdolności pracy w zespole i pod presja czasu oraz praca przy kilku projektach jednocześnie.
&#8226; Warunek konieczny: znajomość j. angielskiego technicznego min. na poziomie B2,
&#8226; Mile widziana znajomość j. niemieckiego.
&#8226; Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat musi zaliczyć test merytoryczny ze znajomości branży.

Oferujemy:
&#8226; Możliwość wzięcia udziału w kursach, szkoleniach opłacanych przez Firmę,
&#8226; Praca w systemie jednozmianowym, możliwa praca w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych lub do odebrania,
&#8226; Atrakcyjne warunki wynagrodzenia plus premia,
&#8226; Umowa o pracę na czas określony poprzedzona umową na 3 miesięczny okres próbny.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres: talinkpl@cvwebmail.com
W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Listopad, 2015  13:17

Identyfikator: 567768

Wyświetleń: 2886