Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Targi Kariera Testera

(Katowice, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w targach Kariera Testera już 18 maja 2013r. (sobota) w Katowicach.

Targi Pracy dla Specjalistów KARIERA TESTERA, to prestiżowe i innowacyjne wydarzenie, mające na celu zgromadzenie firm poszukujących doświadczonych pracowników w dziedzinie testowania oprogramowania.

Jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z profilami firm, projektami aktualnie realizowanymi i planowanymi oraz z warunkami zatrudnienia.

KARIERA TESTERA, to przede wszystkim inwestycja w przyszłość &#8211; szansa na poznanie potrzeb rynku pracy, porównanie ofert prezentowanych przez firmy oraz możliwość bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami!

Wstęp bezpłatny!

UWAGA! REJESTRACJA KWALIFIKOWANA &#8211; do udziału zapraszamy osoby z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie testowania oprogramowania!!!

Kontakt z Organizatorem:
Emilia Łuszkiewicz
emilia.luszkiewicz@careercon.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl