Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Stażysta Microsoft Office 365

(Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, )

Nie masz doświadczenia, a chcesz rozwijać się w obszarze najnowszych technologii IT? Dołącz do nowo utworzonego zespołu Office 365, w którym czekają ciekawe wyzwania, praca z doświadczonym zespołem, a przede wszystkim nieograniczone możliwości rozwoju. Sprawdź szczegóły!

Oferujemy:
&#8226; pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami Microsoft oraz z profesjonalnymi usługami IT
&#8226; udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
&#8226; jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju kompetencji
&#8226; pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
&#8226; dodatkowe benefity (w postaci karty Multisport oraz kursu angielskiego)
&#8226; zróżnicowane zadania związane z procesami biznesowymi oraz technicznymi aspektami wdrożeń rozwiązań
&#8226; kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym
&#8226; uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
&#8226; niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
&#8226; gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
&#8226; kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego
&#8226; znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; wykształcenie techniczne / średnie / wyższe, preferowane informatyczne
&#8226; znajomość systemów Microsoft, a w szczególności Office 365

Zakres obowiązków:
&#8226; identyfikacja celów i wymagań biznesowych klienta oraz przekształcanie ich w propozycję rozwiązania
&#8226; obsługa obecnych oraz przyszłych klientów w zakresie Microsoft Office 365, tj.
- rozwój sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa zapytań ofertowych,
- doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, w tym odpowiedniego licencjonowania,
- prowadzenie prezentacji produktowej on-line
&#8226; konfiguracja usług chmurowych (w tym Office 365, Azure) i aplikacji użytkowników,
&#8226; bieżąca obsługa i rozwiązywanie problemów użytkowników
&#8226; nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji
&#8226; rozwój wiedzy z zakresu nowych funkcjonalności oraz sposobów użycia platformy Office 365

Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl

Z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 46/3, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kim jesteśmy?
NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego (Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365). Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl