Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Stażysta Microsoft Office 365

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Nie masz doświadczenia, a chcesz rozwijać się w obszarze najnowszych technologii IT? Dołącz do nowo utworzonego zespołu Office 365, w którym czekają ciekawe wyzwania, praca z doświadczonym zespołem, a przede wszystkim nieograniczone możliwości rozwoju. Sprawdź szczegóły!

Oferujemy:
&#8226; pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami Microsoft oraz z profesjonalnymi usługami IT
&#8226; udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
&#8226; jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i atrakcyjne możliwości rozwoju kompetencji
&#8226; pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
&#8226; dodatkowe benefity (w postaci karty Multisport oraz kursu angielskiego)
&#8226; zróżnicowane zadania związane z procesami biznesowymi oraz technicznymi aspektami wdrożeń rozwiązań
&#8226; kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia po okresie próbnym
&#8226; uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
&#8226; niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
&#8226; gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
&#8226; kreatywność, komunikatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego
&#8226; znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; wykształcenie techniczne / średnie / wyższe, preferowane informatyczne
&#8226; znajomość systemów Microsoft, a w szczególności Office 365

Zakres obowiązków:
&#8226; identyfikacja celów i wymagań biznesowych klienta oraz przekształcanie ich w propozycję rozwiązania
&#8226; obsługa obecnych oraz przyszłych klientów w zakresie Microsoft Office 365, tj.
- rozwój sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- obsługa zapytań ofertowych,
- doradztwo w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania, w tym odpowiedniego licencjonowania,
- prowadzenie prezentacji produktowej on-line
&#8226; konfiguracja usług chmurowych (w tym Office 365, Azure) i aplikacji użytkowników,
&#8226; bieżąca obsługa i rozwiązywanie problemów użytkowników
&#8226; nadzorowanie poprawności funkcjonowania aplikacji
&#8226; rozwój wiedzy z zakresu nowych funkcjonalności oraz sposobów użycia platformy Office 365

Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl/

Z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAV24 Sp. z o.o.. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 46/3, 43-300 Bielsko-Biała. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Kim jesteśmy?
NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego (Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365). Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 02 Styczen, 2017  10:18

Identyfikator: 601636

Wyświetleń: 3018