Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista sieciowy

Łódź, Łódź,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MODICOMP

Zakres obowiązków:
&#8226; Poprawne i terminowe wykonywanie zleceń konfiguracyjnych,
&#8226; Wykonywanie zleceń awaryjnych,
&#8226; Wsparcie zespołu podczas usuwania awarii podczas pełnienia dyżuru,
&#8226; Kontakt z Klientem i komórkami współpracującymi.

Wymagania:
&#8226; Prawo jazdy kat. B
&#8226; Znajomość zasad budowy sieci teleinformatycznych
&#8226; Znajomość protokołów i standardów sieci Ethernet/IP/MPLS
&#8226; Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych firm Juniper, Cisco, One Acces.
&#8226; Dobra organizacja własnej pracy
&#8226; Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Oferujemy:
&#8226; Pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
&#8226; Ciekawą pracę i możliwości rozwoju zawodowego
&#8226; Samochód, laptop, telefon

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@modicomp.pl/ z dopiskiem praca Łódź.

Proszę o umieszczenie w aplikacji: &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Styczen, 2013  13:59

Identyfikator: 437832

Wyświetleń: 3056