Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Specjalista ds. wsparcia IT

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym. Naszym celem jest stały rozwój firmy i realizacja ambitnych projektów informatycznych. W związku z powyższym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:
&#8226; jesteś osobą ambitną , a nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań,
&#8226; chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych przeznaczonych dla administracji rządowej,

Zakres obowiązków:
&#8226; diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klienta,
&#8226; przygotowywanie oraz bieżące utrzymanie dokumentacji wewnętrznej,
&#8226; bezpośrednie i zdalne wsparcie techniczne,
&#8226; obsługa i konfiguracje urządzeń peryferyjnych oraz stacji roboczych,
&#8226; udział we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:
&#8226; stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
&#8226; elastyczny czas pracy w zgranym zespole,
&#8226; rozwój zawodowy,
&#8226; wsparcie merytoryczne z możliwością poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczenia zespołu,
&#8226; pracę na pełny etat.

Nasze oczekiwania:
&#8226; dobra znajomość systemu Windows Server 2008 i wyższe, IIS, Windows PowerShell, oraz umiejętność ich instalacji oraz konfiguracji,
&#8226; znajomość MS SQL Server,
&#8226; dobra znajomość HTMLa, CSS, XML,
&#8226; znajomość narzędzi: Wireshark, Fiddler,
&#8226; doświadczenie w zarządzaniu Windows Server,
&#8226; dobra znajomość zagadnień sieciowych,
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226; komunikatywność,
&#8226; samodzielność i kreatywność w działaniu,
&#8226; umiejętność analitycznego myślenia,
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:
kontakt@eduline.com.pl
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl