Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Google Adwords/SEM/Marketing internetowy

Częstochowa, Kłobuck,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta, dużej firmy zajmującej się internetową sprzedażą sprzętu elektronicznego, poszukujemy kandydatów chętnych na stanowisko:

Specjalista Google Adwords/SEM/
Marketing internetowy
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:
&#8226;Prowadzenie kampanii perfomance
&#8226;Przygotowywanie kreacji na potrzeby e-commerce
&#8226;Aktywna współpraca z agencjami reklamowymi
&#8226;Prowadzenie kampanii SEM
&#8226;Prowadzenie kampanii newsletterowych oraz mailingowych

Wymagania:
&#8226;Bardzo dobra znajomość branży e-commerce, prowadzenie kampanii SEM
&#8226;Dobra znajomość języka angielskiego
&#8226;Znajomość systemów do e-mail marketingu
&#8226;Znajomość form promocji( rozliczania) online CPS, CPM
&#8226;Znajomość Google Analytics
&#8226;Zaangażowanie oraz wyczucie dobrego stylu grafiki
&#8226;Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
&#8226;Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226;Pracy w silnie rozwijającej się Firmie
&#8226;Możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: ewelina.zaczek@adecco.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Maj, 2014  12:24

Identyfikator: 506605

Wyświetleń: 2493