Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. turystyki

Płock, Płock,

Odpowiedz: oferty@ifsa.pl

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Sieciowe biuro podróży Urlopy.pl/ zatrudni w Płocku.

Specjalistę ds. turystyki
Opis stanowiska:

- bezpośrednia obsługa klienta,
- sprzedaż wyjazdów turystycznych krajowych i zagranicznych
- współpraca z organizatorami wyjazdów
- rozliczanie imprez sprzedanych przez biuro

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie- doświadczenie na podobnym stanowisku- biegła obsługa komputera (MS Office, Outlook, Internet Explorer);- dojrzałość i wysoka kultura osobista;- dobre umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt: oferty@ifsa.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Luty, 2010  15:04

Identyfikator: 152086

Wyświetleń: 96149