Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Software Tester Embedded System

(Wrocław, Wroclaw, )

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać,
a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Software Tester Embedded Systems
NBCR.JG.06.2016.RG.STES
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki :
Praca przy weryfikacji oprogramowania dla systemów wbudowanych (branża telekomunikacyjna),
Rozwój testów ręcznych oraz automatycznych,
Zgłaszania usterek i pomoc w identyfikowaniu ich przyczyn,
Wykonywanie testów na różnych poziomach (moduł, integracja, system, akceptacja),
Wykonywanie testu przy użyciu dedykowanego urządzenia do badań telekomunikacyjnych (testerów protokołów, symulatory sieciowe),
Oferujemy :
Świetną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole specjalistów,
Kulturę otwartej komunikacji i wymiany doświadczeń,
Elastyczne godziny pracy,
Stabilne miejsce pracy ,
Dostęp do najonowszych technologii oraz know &#8211; how
Udział w ciekawych i różnorodnych projektach (lokalnych i międzynarodowych,
Możliwość wyjazdów zagranicznych,
Indywidualne dopasowanie ścieżki rozwoju &#8211; wymiany międzynarodowe, profesjonalne certyfikaty,
Warunki pracy, które dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego i pozwolą Ci spełnić swoje marzenia,
Prywatną opiekę medyczną,
Ubezpieczenie na życie oraz w podróży,

Wymagania :
Minimum 2 letnie doświadczenie w weryfikacji oprogramowania,
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie &#8211; jest to podstawowy język wykorzystywany podczas pracy przy projekcie,
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Możliwość wzięcia odpowiedzialności za realizację zadań i wysokiej kontroli jakości,
Chęć podjęcia ciągłego rozwoju i wykazywanie się własną inicjatywą podczas projektu,
Mile widziane :
Znajomość ISTQB oraz języka programowania Java,
Doświadczenie w pracy z systemami wbudowanych weryfikacji (telekomunikacja)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: jakub.gawlowicz@nbcrecruitment.pl

Jednocześnie informujemy wszystkich Kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)&#8221;.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl