Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Quality Assurance Manager

Poznań, Poznań,

Firma IOKI Sp. z o.o. Sp.K. specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach e-learningowych oraz blended learningowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- Administracja narzędzi wspomagających proces developerski,
- Szkolenia z procesu developerskiego,
- Szkolenia z obsługi narzędzi wspomagających proces developerski,
- Wsparcie z obsługi narzędzi dla developerów np git,gerrit,jenkins
- Współpraca z Klientem w sprawach związanych ze strategią testowania,
- Przygotowanie i obsługa narzędzi do testów,
- Szkolenia z procesu testowania,
- Tworzenie przypadków i planów testowych,
- Programowanie testów
- Priorytetowanie i przydzielanie zadań (poprawek przed wypuszczeniem nowej wersji)
- Wystawianie w terminie nowych wersji do testowania
- Wypełnianie dokumentacji związanej z nowymi wersjami oprogramowania
- Wysyłanie informacji o pracach serwisowych na serwerach produkcyjnych i przedprodukcyjnych
- Dbanie o to by administrator wystawił w odpowiednim czasie wersję na serwerach produkcyjnych i przedprodukcyjnych
- Sprawdzenie systemu po udanym wyposzczeniu nowej wersji
- Dbanie o współpracę działu IT z działem wsparcia technicznego
- Oznaczanie nowych wersji oprogramowania

Wymagania:
- studia IT lub pokrewne
- płynna znajmość języka angielskiego
- 5 lat doświadczenia w branży IT
- rok doświadczenia na stanowisku PM lub podobnym wystawionym na kontakt z klientem
- znajomość metodyk zapewniania jakości oprogramowania
- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji
- niezależność i inicjatywa

Mile widziane:
- doświadczenie w budowaniu zespołów
- jeden nieudany projekt
- doświadczenie w międzynarodowej korporacji

Co oferujemy:
- pracę przy dużym zagranicznym projekcie w młodym zespole
- możliwość podnoszenia kwalifikacji za pomocą szkoleń
- wybór formy zatrudnienia (umowa o dzieło, umowa o pracę, faktura VAT)

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja@ioki.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Lipiec, 2012  11:04

Identyfikator: 404096

Wyświetleń: 7231