Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Projektant/ Programista Java

Wroclaw, Wroclaw,

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Projektant/ Programista Java

Zakres obowiązków:
 Programowanie w Java (SE lub EE) przy użyciu Eclipse lub NetBeans

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
 Umiejętność programowania w Java SE lub EE (od kilku miesięcy doświadczenia lub absolwenci kierunków informatycznych)
 Znajomość SQL, relacyjnych baz danych
 Język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją

Oferujemy:
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Pracę w doświadczonym i energicznym zespole
 Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą swobodę działania
 Kontakt z nowoczesnymi technologiami
 Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym zapraszam do przesłania aplikacji na adres: emilia.baran@cpljobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Lipiec, 2014  10:12

Identyfikator: 513581

Wyświetleń: 2790