Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista systemów wbudowanych

(Okolice Warszawy, Warszawa, )

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie,
przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów i pracowników.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Programisty Mikroprocesorów do pracy w okolicach Warszawy

Obowiązki:
- rozwój lub tworzenie oprogramowania układów elektronicznych
- wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
- przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych
- aktualizacja dokumentacji produktowej &#8211; rysunków i specyfikacji
- współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą
Wymagania:
- wykształcenie wyższe: Elektronika, Elektrotechnika, Systemy Telekomunikacyjne
- wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
- umiejętność programowania w języku C
- dobra orientacja w aplikacjach opartych na mikrokontrolerach
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt z oddziałami zagranicą.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, B2B),
System premiowania za kreatywność oraz skuteczność działania,
elastyczny czas pracy
szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
pakiet świadczeń (między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i
Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie)

Idealny kandydat to przede wszystkim osoba zmotywowana do pracy. Zależy nam na zaangażowaniu naszych pracowników, motywacja do pracy stanowi więc jeden z kluczowych aspektów, na które zwracamy uwagę w procesie rekrutacji nowych pracowników.
Szukamy osób, które w pracy chcą rozwijać swoje zainteresowania i pasje zawodowe oraz na dłużej zechcą związać z nami swoją karierę zawodową. Zwracamy uwagę na chęć do poszerzania i pogłębiania swojej wiedzy oraz do rozwijania umiejętności zawodowych.
Istotne jest dla nas, aby plany rozwoju kandydata były zbieżne z celami i kierunkami rozwoju naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym procesie rekrutacyjnym

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a powyższą ofertą lub zna odpowiednie osoby, które chciałyby wziąć udział w tej rekrutacji, proszę o przesłanie CV w j. angielskim i polskim wraz z określeniem oczekiwań finansowych oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl