Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista - system klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Dynamiczna branża. Renomowane rozwiązania IT dla biznesu. Najnowsza technologia Microsoft. Rozwijaj ją razem z NAV24 jako Programista. Sprawdź szczegóły!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:
&#8226; pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
&#8226; udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego
&#8226; uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
&#8226; pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
&#8226; szkolenia produktowe
&#8226; niezbędne narzędzia pracy
&#8226; kartę MultiSport
&#8226; kurs j. angielskiego

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
&#8226; znajomość .NET, JavaScript, HTML, CSS
&#8226; gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
&#8226; dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
&#8226; komunikatywna znajomość j. angielskiego
&#8226; znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
&#8226; wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
&#8226; znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV

Zakres obowiązków:
&#8226; tworzenie dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologię .NET
&#8226; programowanie w aplikacji NAV w języku CAL
&#8226; rozwój bieżących projektów .NET
&#8226; projektowanie integracji pomiędzy systemem ERP a zewnętrznym serwisami
&#8226; realizowanie zadań związanych z wdrożeniami systemów informatycznych na poziomie zewnętrznych aplikacji
&#8226; bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
&#8226; nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu

Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2017  08:44

Identyfikator: 602354

Wyświetleń: 3019