Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
Następne ogłoszenie >>

Programista - system klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV

(Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, )
Programista - system klasy ERP -  Microsoft Dynamics NAV

Dynamiczna branża. Renomowane rozwiązania IT dla biznesu. Najnowsza technologia Microsoft. Rozwijaj ją razem z NAV24 jako Programista. Sprawdź szczegóły!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:
• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
• udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• szkolenia produktowe
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• kurs j. angielskiego

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
• znajomość .NET, JavaScript, HTML, CSS
• gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
• dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
• wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
• znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV

Zakres obowiązków:
• tworzenie dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologię .NET
• programowanie w aplikacji NAV w języku CAL
• rozwój bieżących projektów .NET
• projektowanie integracji pomiędzy systemem ERP a zewnętrznym serwisami
• realizowanie zadań związanych z wdrożeniami systemów informatycznych na poziomie zewnętrznych aplikacji
• bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu

Czekamy na Twoje CV na: praca@nav24.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl