Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista języków obiektowych

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, jeden z światowych liderów branży elektronicznej. Oferta pracy skierowana jest zarówno do doświadczonych programistów C/C++ jak i osób bez doświadczenia zawodowego, którzy posiadają biegłość posługiwania się językiem C/C++. Wspomogą one oddziały badawczo-rozwojowe w woj. mazowieckim, wielkopolskim lub łódzkim.

Do zadań wykonywanych przez Programistów należeć będzie między innymi projektowanie i implementowanie rozwiązań, wykonywanie zadań wewnątrz zespołu projektowego zgodnie z założeniami i harmonogramem realizowanych projektów, a także zapewnienie jakości i przeprowadzanie testów oprogramowania.

Od wszystkich kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego o specjalności informatyka, elektronika lub telekomunikacja. Aby aplikować na stanowisko Programisty C/C++ należy dobrze posługiwać się językiem C/C++, C# lub Java i posiadać znajomość systemu operacyjnego Linux oraz/lub Android. Wiedza na temat inżynierii oprogramowania będzie dodatkowym atutem.
Do objęcia stanowiska Starszego Programisty potrzebne będzie kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w języku C/C++. Pożądana jest także znajomość języków Java, C# oraz doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemu Android. Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym komunikację w zespole i posługiwanie się dokumentacją techniczną będzie niezbędna do pełnienia obowiązków Starszego Programisty.

Firma oferuje atrakcyjne zarobki, bogaty pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach rozwojowo-badawczych. W przypadku relokacji przewidziane jest współuczestnictwo pracodawcy w pokryciu kosztów wynajmu mieszkania.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 61 625 91 12.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj na naszej stronie internetowej: http://hays.pl/szukam-pracy/pl-PL_1023342Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl