Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista &#8211; Staż w Dziale IT

(Warszawa, Warszawa, )

ManBase - innowacyjna firma wspierająca procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta dynamicznego zespołu pasjonatów reklamy mobilnej, poszukuje kandydatów na płatny staż:

Kod aplikacji: MBW/003/BC/P
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA

projektowanie struktury baz danych
optymalizacja algorytmów
programowanie serwisów &#8211; głównie widoków i modeli

WYMAGANIA

min. roczne doświadczenie w tworzeniu lub współtworzeniu serwisów i aplikacji Internetowych PHP, HTML, JS, CSS
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
umiejętność programowania PHP5 00
dobra znajomość MySQL
doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN

OFERTA

2 lub 3 miesięczny staż
możliwość rozwoju w obszarze marketingu mobilnego
możliwość nawiązania współpracy po zakończeniu praktyk
niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: recruitment@manbase.com do dnia 22 sierpnia 2012 r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 23 sierpnia 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: MBW/003/BC/P.