Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Programista (Software Developer)

(Tychy, Tychy, )

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Dla naszego Klienta działającego w branży IT poszukujemy

Programisty (Software Developer)

Zadania na stanowisku:
- Projektowanie oraz budowanie aplikacji mobilnych
- Udział w innych projektach developerskich i wdrożeniowych (aplikacje mobilne)
- Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT
- Tworzenie rozwiązań programistycznych opartych o Microsoft Dynamics NAV
- Budowanie modułów, testowanie rozwiązań, wsparcie użytkowników
- Komunikacja z klientami polskimi i zagranicznymi (w języku angielskim)

Wymagania:
- Doświadczenie w projektach wdrożeniowych MS Dynamics NAV
- Umiejętność programowania w języku C/AL. I C++ oraz C# . NET
- Znajomość innych języków programowania będzie dodatkowym atutem
- Znajomość MS SQL
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Stabilną formę zatrudnienia (pełny etat-umowa o pracę, b2b)
- Możliwość pracy zdalnej
- Pracę dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Pakiet sportowy i medyczny

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@hrigroup.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl