Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP (praca zdalna)

Katowice,

Bezpośrednia oferta pracy: Firma Cemag ICT z Holandii poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty PHP

Oferujemy:
- Pracę przy ciekawych projektach
- Możliwość pozostania w kraju i pracy zdalnej dla zachodniego kontrahenta
- Swobodną atmosferę pracy
- Wynagrodzenie (od &#8364; 1000 - &#8364; 1500 / miesiąc)

Zakres obowiązków:
- Współpraca przy projektowaniu i rozbudowie aplikacji webowych typu CMS / CRM / HRM napisanych na bazie frameworka Yii
- Tworzenie nowych modułów do istniejących aplikacji

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku programisty
- Dobra organizacja pracy
- Biegła znajomość PHP 5
- Znajomość frameworka Yii oraz przynajmniej jednego z pakietów YiiBooster / Yiinitializr / Yiiwheels / TwitterBootstrap
- Znajomość j. angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
- Gotowość do ewentualnego wyjazdu za granicę (Holandia) - czasowe lub stałe

Mile widziane:
- Umiejętność korzystania z systemu rewizji kodu Gerrit
- Doświadczenie w pracy z metodyką Scrum / Agile
- Znajomość języka SQL (MySQL)
- Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT lub SVN
- Znajomość systemów UNIX
- Znajomość j. holenderskiego

Zgłoszenia należy przesyłać wypełniając formularz znajdujący się na stronie: cemag.rinu.pl/22939
Zgłoszenia przesłane inną drogą nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Listopad, 2013  10:00

Identyfikator: 487420

Wyświetleń: 4372