Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP/Webmaster

Białystok, Białystok,

Biuro Projektowe MTM Styl i wydawca katalogu "Domy w Stylu" zatrudni osobę na stanowisko:
Programista PHP/Webmaster.

Zakres obowiązków:
- utrzymanie, aktualizowanie i rozbudowa o nowe funkcjonalności serwisów internetowych firmy
- cięciem grafiki, przygotowaniem kodu HTML i CSS na podstawie dostarczonego projektu graficznego

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PHP
- bardzo dobra znajomość HTML i CSS
- znajomość baz danych MySql i PostgreSQL
- znajomość Adobe Photoshop

Oferujemy:
- pracę w młodym i kreatywnym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie

CV i list motywacyjny oraz portfolio prosimy wysyłać na adres mtm@mtmstyl.pl/ lub listownie:

MTM STYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
15-227 Białystok,
ul. Podleśna 14

W ofercie prosimy umieścić podpisaną klauzulę o poniższej treści:
"Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Sierpien, 2012  13:08

Identyfikator: 408456

Wyświetleń: 2977