Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP/ Front-end/ Back-end

Rzeszów, Łańcut,

AppCreate sp.z o.o. poszukuje Programisty PHP/ FRONT-END/ BACK-END

Firma zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych i realizacją innowacyjnych projektów opartych na aplikacjach. Oferujemy możliwość rozwoju w wykwalifikowanym zespole. Odwaga i kreatywność oraz chęć tworzenia tego czego jeszcze nie ma, mile widziane. Wyzwania, realizacja ciekawych projektów, niecodzienne podejście do wykonywanych zadań - są to wybrane aspekty pracy w appCreate.

Opis stanowiska:
Tworzenie i rozwijanie aplikacji WEBowych przy wykorzystaniu technologii m.in. CakePHP, Zend Framework, Symfony,jQuery, HTML5, CCS3, SASS, LESS, Twitter Bootstrap, Responsive Design i innych nowoczesnych rozwiązań.

Wymagania:
&#8226; minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; bardzo dobra znajomość języka PHP (programowanie obiektowe)
&#8226; dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
&#8226; bardzo dobra znajomość wzorców projektowych,
&#8226; bardzo dobra znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, SASS, LESS)
&#8226; znajomość Sencha Touch
&#8226; bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop
&#8226; dobra znajomość obowiązujących standardów przy tworzeniu aplikacji internetowych
&#8226; dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość

Oferujemy:
- pracę na topowym sprzęcie,
- pracę nad ciekawymi i rozbudowanymi projektami,
- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- umowa o pracę,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- pracę w nowocześnie zarządzanym zespole w oparciu o metodologię SCRUM,
- dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
- stały rozwój umiejętności i wsparcie w realizacji pomysłów,
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- pracę w doskonałej, niekorporacyjnej atmosferze, dynamicznych zespołach projektowych,
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych systemów IT

Nie oferujemy relaksu w formie ping-ponga czy piłkarzyków (praktyki z zakładów zamkniętych i korporacji), preferujemy formę - każdy ostatni piątek miesiąca wolny od pracy (integrujemy się :D)

Miejsce pracy: Rzeszów

PS. Poszukujemy również stażystów i praktykantów.

Wyślij coś o sobie lub CV, oraz przykłady zrealizowanych projektów na adres:
biuro@appcreate.pl/ i podaj w tytule &#8222;Aplikacja - Programista PHP/ Front-end/ Back-end&#8221;.
Dołącz do nas!

appCreate Sp.z o.o.
ul. Kraszewskiego 10/3
35-016 Rzeszów

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Lipiec, 2014  12:40

Identyfikator: 513877

Wyświetleń: 3300