Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Programi軼i - Informatycy
<< Poprzednie og這szenie

Programista PHP

(Warszawa, Warszawa, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Szukam Pracy

Dla naszego klienta, lidera na rynku us逝g informatycznych,

szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

Zadania

wsparcie techniczne dla u篡tkownik闚 zewn皻rznych i wewn皻rznych w zakresie analizy i modyfikacji kodu PHP,
rozbudowa portali o nowe funkcjonalno軼i,
optymalizacja funkcjonuj帷ego ju produkcyjnie oprogramowania,
udzia w projektowaniu i tworzeniu nowych system闚 opartych na PHP

Wymagania

minimum 2 lata do鈍iadczenia zawodowego w obiektowym programowaniu w PHP,
dobra znajomo嗆 tematyki relacyjnych baz danych (SQL - MySQL)
znajomo嗆 JavaScript (jQuery),
doskona豉 znajomo嗆 HTML i CSS,

komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 pracy w zespole,
skrupulatno嗆, sumienno嗆 i samoorganizacja pracy,
mile widziane:
znajomo嗆 Linuksa (bash, ...),
znajomo嗆 framework闚 PHP (Zend, Symfony, itp)
do鈍iadczenie w pracy z Subversion,
do鈍iadczenie w tworzeniu system闚 typu CMS
do鈍iadczenie w pracy przy du篡ch projektach internetowych.

Oferujemy

prac w m這dym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwi您a informatycznych,
system premiowy,
mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego,
elastyczne godziny pracy.

Prosimy o przes豉nie CV wraz z listem motywacyjnym (lub prezentacj) na adres: praca039@teamquest.pl

W przes豉nych materia豉ch prosimy o dopisanie klauzuli nast瘼uj帷ej tre軼i:
"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustaw o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Potwierdzam prawdziwo嗆 powy窺zych danych i zgadzam si na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, kt鏎e poda豉m/em do wiadomo軼i TeamQuest ㄆkasz ㄆkaszewicz z siedzib w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do cel闚 rekrutacji pracownik闚. Jednocze郾ie o鈍iadczam, 瞠 zosta豉m/em poinformowana/y i administratorem moich danych jest TeamQuest ㄆkasz ㄆkaszewicz z siedzib w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz 瞠 moje dane mog zosta przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, 瞠 mam prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wy瞠j opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a tak瞠 prawo za膨dania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze wzgl璠u na moj szczeg鏊n sytuacj. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocze郾ie wyra瘸m zgod na podejmowanie czynno軼i maj帷ych na celu weryfikacje prawdziwo軼i przekazanych przeze mnie dokument闚 i informacji w nich zawartych.

Uprzejmie informujemy, i odpowiemy tylko na wybrane zg這szenia.

TeamQuest zosta wpisany do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia
przez Marsza趾a Wojew鏚ztwa Mazowieckiego pod numerem 5292

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl