Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista PHP

Warszawa, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Dla naszego klienta, lidera na rynku us³ug informatycznych,

szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

Zadania

wsparcie techniczne dla u¿ytkowników zewnêtrznych i wewnêtrznych w zakresie analizy i modyfikacji kodu PHP,
rozbudowa portali o nowe funkcjonalno¶ci,
optymalizacja funkcjonuj±cego ju¿ produkcyjnie oprogramowania,
udzia³ w projektowaniu i tworzeniu nowych systemów opartych na PHP

Wymagania

minimum 2 lata do¶wiadczenia zawodowego w obiektowym programowaniu w PHP,
dobra znajomo¶æ tematyki relacyjnych baz danych (SQL - MySQL)
znajomo¶æ JavaScript (jQuery),
doskona³a znajomo¶æ HTML i CSS,

komunikatywno¶æ, umiejêtno¶æ pracy w zespole,
skrupulatno¶æ, sumienno¶æ i samoorganizacja pracy,
mile widziane:
znajomo¶æ Linuksa (bash, ...),
znajomo¶æ frameworków PHP (Zend, Symfony, itp)
do¶wiadczenie w pracy z Subversion,
do¶wiadczenie w tworzeniu systemów typu CMS
do¶wiadczenie w pracy przy du¿ych projektach internetowych.

Oferujemy

pracê w m³odym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
kontakt z szerokim spektrum nowoczesnych technologii i rozwi±zañ informatycznych,
system premiowy,
mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego,
elastyczne godziny pracy.

Prosimy o przes³anie CV wraz z listem motywacyjnym (lub prezentacj±) na adres: praca039@teamquest.pl/
teamquest.pl/

W przes³anych materia³ach prosimy o dopisanie klauzuli nastêpuj±cej tre¶ci:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustaw± o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Potwierdzam prawdziwo¶æ powy¿szych danych i zgadzam siê na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które poda³am/em do wiadomo¶ci TeamQuest £ukasz £ukaszewicz z siedzib± w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocze¶nie o¶wiadczam, ¿e zosta³am/em poinformowana/y i¿ administratorem moich danych jest TeamQuest £ukasz £ukaszewicz z siedzib± w Warszawie 00-697 Warszawa AL. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz ¿e moje dane mog± zostaæ przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, ¿e mam prawo dostêpu do tre¶ci swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wy¿ej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a tak¿e prawo za¿±dania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze wzglêdu na moj± szczególn± sytuacjê. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocze¶nie wyra¿am zgodê na podejmowanie czynno¶ci maj±cych na celu weryfikacje prawdziwo¶ci przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Uprzejmie informujemy, i¿ odpowiemy tylko na wybrane zg³oszenia.

TeamQuest zosta³ wpisany do rejestru podmiotów prowadz±cych agencje zatrudnienia
przez Marsza³ka Województwa Mazowieckiego pod numerem 5292

Og³oszenie dodane: Piatek, 15 Marzec, 2013  16:05

Identyfikator: 447538

Wy¶wietleñ: 2472

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Programista Microsoft Visual Basic
  2. Programista PHP do wynajêcia
  3. PROGRAMISTA DELPHI -Warszawa
  4. Programista C#
  5. Programista MS Access VBA przyjmê zlecenia komercyjne oraz na zaliczenie