Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista PHP

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteś doświadczonym programistą i lubisz to, co robisz?
Nudzą Cię kolejne zlecenia i kontrakty, czujesz, że nie możesz naprawdę się w ten sposób wykazać?
Chcesz się rozwijać i zdobywać doświadczenia na wielu płaszczyznach?
Napisz do nas!

CO BĘDZIESZ ROBIŁ?

- Będziesz odpowiedzialny za bieżące projekty dla nas i naszych klientów;
- Będziesz pracował w biurze we Wrocławiu lub ew. zdalnie;
- Będziesz brał udział w ciekawych, nowatorskich projektach/zadaniach.

CO CI OFERUJEMY?

- Dobre wynagrodzenie za Twoją pracę;
- Bonusy za efekty;
- Ciekawe i pełne wyzwań zadania i obowiązki.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI MUSISZ POSIADAĆ?

- PHP5 OOP;
- JavaScript, jQuery;
- MySQL;
- XHTML;
- CSS 2, mile widziane CSS 3;
- Dobra znajomość wzorców projektowych;
- Zwyczaj dobrego dokumentowania kodu;
- Netbeans, Eclipse lub inny edytor z funkcją uzupełniania kodu;
- SVN;
- Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania projektem opartymi o tickety (track, redmine, assembla, basecamp itp.);
- Kreatywność;
- Rzetalność;
- Dotrzymywanie terminów;
- Umiejętność pracy w grupie;
- Elastyczność w podejściu do swojej pracy.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ::

- Symfony 1.4/2 lub innego popularnego frameworka;
- Systemów CMS (Wordpress, Joomla albo Drupal);
- HTML5 oraz umiejętność kodowania;
- GIT.

CO RÓŻNI OneStep Software OD INNYCH FIRM?

- Szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- Nie wyznaczamy nierealnych terminów. Czas wykonania zaproponowany przez programistę, który ma wykonać dany projekt jest dla nas kluczowy;
- Dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.