Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista .NET

Poznañ, Poznañ,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Zadania:
Tworzenie aplikacji webowych .Net od wersji 2.0 C#
Tworzenie aplikacji Windows oraz CMD .NET C#
Tworzenie baz danych w Microsoft SQL Server od wersji 2008

Wymagania:
Znajomo¶æ nastêpuj±cych technologii: C# 2.0, ASP.NET, ADO.NET, biblioteka jQuery
Umiejêtno¶æ tworzenia i optymalizacji zaawansowanych zapytañ (MS SQL 2008)
Znajomo¶æ T-SQL
Znajomo¶æ j. angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umo¿liwiaj±cym czytanie dokumentacji

Mile widziane:
Znajomo¶æ php/MySQL

Oferujemy:
Projekty dla miêdzynarodowych firm dzia³aj±cych na terenie Polski
Elastyczne formy zatrudnienia i czas pracy
Mo¿liwo¶æ pracy w domu
Mo¿liwo¶æ pracy w niepe³nym wymiarze godzin

Og³oszenie dodane: Wtorek, 26 Marzec, 2013  15:31

Identyfikator: 449636

Wy¶wietleñ: 3582

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Programista Microsoft Visual Basic
  2. NETIA S.A. Internet i telefon dla Firm i Domu, Doradca Klienta
  3. Programista PHP do wynajêcia
  4. Netico - Szybki internet w Mys³owicach
  5. netlopum@gmail.com