Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Programi軼i - Informatycy
<< Poprzednie og這szenie

Programista .NET

(Krak闚, Krak闚, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

ManBase - innowacyjna firma wspieraj帷a procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, lidera na rynku polskim w zakresie innowacyjnych sposob闚 regulowania nale積o軼i, poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

Kod aplikacji: HYI/002/BC/P
Miejsce pracy: Krak闚

Zadania:
realizacja projektu polegaj帷ego na stworzeniu nowego, du瞠go systemu
tworzenie kodu aplikacji
udzia w spotkaniach i rozmowach s逝膨cych zbadaniu potrzeb przysz造ch u篡tkownik闚 systemu

Wymagania:
wykszta販enie min. 鈔ednie
min. 2 lata do鈍iadczenia w projektowaniu z這穎nych aplikacji webowych
komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego
bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka C# (.NET 3.5 lub wy窺zy)
bardzo dobra znajomo嗆 MVC3 z wykorzystaniem Razor
bardzo dobra znajomo嗆 jQuery
znajomo嗆 WebService (WCF/ASP)
znajomo嗆 j瞛yka SQL
znajomo嗆 REST
komunikatywno嗆
samodzielno嗆

Oferta
praca w renomowanej, mi璠zynarodowej firmie
mi豉 atmosfera pracy w m這dym zespole
niezb璠ne narz璠zia pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
czas projektu &#8211; 12 miesi璚y (stycze-grudzie 2013)

Osoby zainteresowane podj璚iem wsp馧pracy, prosimy o przes豉nie aplikacji na adres: bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 25 listopada 2012 r. Z kandydatami b璠ziemy kontaktowa si drog mailow do dnia 26 listopada 2012. W tytule wiadomo軼i nale篡 poda kod aplikacji: HYI/002/BC/P.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl