Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Microsoft Visual Basic

(Poznań, Poznań, )

ManBase - innowacyjna firma wspierająca nowoczesne procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, firmy zajmującej się produkcją oprogramowania dla firm zagranicznych, działającej w Polsce od 16 lat poszukuje kandydata na stanowisko:
Microsoft Visual Basic Programmer
Kod aplikacji: DKM/001/KK/P
Miejsce pracy: Poznań

ZADANIA
- rozwiązywanie zadań w zakresie aplikacji Microsoft
- rozwiązywanie innych zadań programistycznych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami w zakresie tworzenia nowych rozwiązań
- utrzymywanie obecnych produktów firmy

WYMAGANIA
- wykształcenie wyższe, informatyka
- mile widziane doświadczenie w branży IT, w szczególności związane z pracą z Visual Basic oraz innymi technologiami Microsoft
- dobre zrozumienie analizy i projektowania obiektowego oraz wzorców projektowych
- umiejętność wykorzystania w sposób konstruktywny posiadanej wiedzy i chęć dzielenia się tą wiedzą z innymi
- umiejętność szybkiego uczenia się nowych pojęć i technologii
- zorientowanie na skuteczne rozwiązywanie zadań i dostarczenie efektywnych rozwiązań
- język angielski w mowie i piśmie

OFERTA
- praca stacjonarna
- zapewnione narzędzia niezbędne do pracy
- stabilne środowisko pracy oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
- premie dla najlepszych pracowników
- możliwość zwrotu kosztów w zakresie zdobywania certyfikatów Microsoft
- dostęp do najnowszej literatury w języku angielskim

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres recruitment@manbase.com do dnia 25 lipca 2012r. Z kandydatami będziemy kontaktować się drogą mailową do dnia 26 lipca 2012. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: DKM/001/KK/P.