Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista/Konsultant techniczny SAP ABAP

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin, Warszawa,

Dla naszego Klienta, znanej firmy z sektora nowych technologii, będącej częścią międzynarodowego biznesu,

szukamy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Lublin

Zakres obowiązków:

Udział w projektach wdrożenia i rozwoju systemu SAP u Klientów
Programowanie w systemie SAP &#8211; ABAP,
Prowadzenie dokumentacji technicznej,
Ścisła współpraca z Konsultantami Biznesowymi

Wymagania:
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
Umiejętność programowania w języku ABAP poparta min. 2-letnim doświadczeniem w projektach SAP w roli programisty,
Mile widziana specjalizacja w jednym z modułów: FI-CO, HCM, MM/SD, WM, PP, RE, IS-U,
Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
Wysokie zdolności analityczne,
Umiejętność rozwiązywania problemów,
Umiejętność pracy w zespole,
Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (certyfikujących),
Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę lub umowę firma-firma,
Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
Uczestnictwo w bardzo ciekawych, międzynarodowych projektach,
Przyjazne środowisko pracy,
Warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
Kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@teamquest.pl/

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 5292

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"
Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 29 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 29 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Marzec, 2013  15:49

Identyfikator: 447534

Wyświetleń: 2444