Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Java Junior ze specjalizacją Web Services

Warszawa, Warszawa,

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Nr Ref: WAK12PJME
Warszawa
Opis stanowiska:

Prace analityczne w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowotworzonego systemu informatycznego;
Tworzenie dokumentacji projektowej (opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie Web Services;
Prace programistyczne w języku Java;
Projektowanie Web Services (WSDL, XML, SCHEMA);
Testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) oraz dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie oraz dokumentację uzupełniającą.
Wymagania:

Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services;
Znajomość technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzględnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring;
Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit;
Umiejętność projektowania usług Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podejścia &#8222;contract first&#8221;;
Znajomość wzorców projektowych;
Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji i konfiguracji środowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i relacji pomiędzy tabelami) interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji np. pule połączeń, security);
Umiejętność testowania zaprojektowanych usług;
Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy;
Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii;
Umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;
Pracę z nowymi technologiami;
Pracę przy pionierskim dużym projekcie informatycznym;
Pracę w młodym zespole;
Umowę o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.komar@jobfinder.pl/
w tytule proszę umieścić Nr Ref: WAK12PJME
Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Wrzesien, 2012  09:50

Identyfikator: 415804

Wyświetleń: 3109