Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista Java - Junior

Warszawa, Warszawa,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Naszym Klientem jest instytucja bud¿etowa realizuj±ca nowatorskie projekty z dziedziny IT. W zwi±zku z tym do swojego zespo³u w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Nr Ref: WMM12JAVA
Warszawa

Opis stanowiska:

Prace programistyczne w jêzyku Java

Tworzenie dokumentacji projektowej (opis s³owny oraz diagramy UML) w zakresie Web Services;
Projektowanie Web Services (WSDL, XML, SCHEMA);
Testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych) oraz dokumentowanie kodu poprzez komentarze w kodzie oraz dokumentacjê uzupe³niaj±c±.

Wymagania:

Umiejêtno¶ci programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services;
Mile widziana znajomo¶æ technologii J2SE, JEE ze szczególnym uwzglêdnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring;
Mile widziana umiejêtno¶æ pos³ugiwania siê ¶rodowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit;
Mile widziana umiejêtno¶æ projektowania us³ug Web Services (WSDL, XML, SCHEMA) z wykorzystaniem podej¶cia &#8222;contract first&#8221;;
Podstawowa znajomo¶æ relacyjnych baz danych (umiejêtno¶æ instalacji i konfiguracji ¶rodowiska bazodanowego RDBMS, tworzenia bazy danych, tabel i relacji pomiêdzy tabelami) interfejsu administracyjnego, umiejêtno¶æ podstawowej konfiguracji np. pule po³±czeñ, security);
Umiejêtno¶æ testowania zaprojektowanych us³ug;
Samodzielno¶æ w zakresie organizowania w³asnej pracy;
Umiejêtno¶ci pracy w zespole i otwarto¶ci na poznawanie nowych technologii;
Umiejêtno¶æ analitycznego my¶lenia.

Oferujemy:

Mo¿liwo¶æ ci±g³ego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia;
Pracê z nowymi technologiami;
Umowê o pracê
Pracê od pon do pt w godz. 8-16

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na adres: m.maliszewska@jobfinder.pl/
w tytule proszê umie¶ciæ Nr Ref: Nr Ref: WMM12JAVA

Tel.: 00 48 693 800 884

Pro¶ba o umieszczenie na CV klauzuli:
&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Og³oszenie dodane: Wtorek, 10 Lipiec, 2012  10:56

Identyfikator: 405151

Wy¶wietleñ: 1816

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Programista Microsoft Visual Basic
  2. Programista PHP do wynajêcia
  3. JavaScript Developer @ EasySend &#8211; Gdañsk
  4. Junior .net Engineer
  5. Junior Manager