Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto

Og³oszenie Nr: A473160

Programista Java (Katowice)

Og³oszenie dodane: Piatek, 09 Sierpien, 2013  13:54
Zaktualizowane: Sroda, 02 Maj, 2018  01:51
Wygasnie: Sobota, 09 Sierpien, 2014  13:54

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient jest firm± specjalizuj±c± siê w tworzeniu oprogramowañ dla instytucji publicznych oraz osób prywatnych. W zwi±zku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzaniem do swej oferty nowych produktów, w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista JAVA – KATOWICE
OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmowaæ siê bêdzie m.in.:
• prace programistyczne oraz wsparcie techniczne i rozwój prowadzonych projektów.

ZAPEWNIAMY:
• Pracê w oparciu o umowê o pracê,
• Bardzo dobre warunki finansowe,
• Pracê w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w presti¿owym dziale firmy,
• Pracê od poniedzia³ku do pi±tku w godzinach od 8:00 do 16:00,
• Stabilno¶æ zatrudnienia,
• Narzêdzia potrzebne do wykonywania pracy.

OCZEKUJEMY:
• Wykszta³cenie wy¿sze,
• Znajomo¶æ Jêzyka Java EE w stopniu zaawansowanym,
• Znajomo¶æ EJB, Hibernate, Serwlet,
• Znajomo¶æ SQL i zagadnieñ dotycz±cych relacyjnych baz danych,
• Znajomo¶æ systemu Linux w stopniu umo¿liwiaj±cym samodzielne zarz±dzanie ¶rodowiskiem deweloperskim,
• Znajomo¶æ narzêdzi Maven oraz Ant,
• Znajomo¶æ GWT, Sencha GXT, Web Services,
• Bardzo dobra znajomo¶æ wzorców projektowych,
• Znajomo¶æ ¶rodowisk deweloperskich: NetBeans,
• Znajomo¶æ znajomo¶æ jêzyka C#, WinForms.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przes³anie aktualnego CV wraz ze zdjêciem na adres mailowy:
basia@aboutyou.pl/
z podaniem nr referencyjnego: Programista JAVA Katowice

Do CV prosimy do³±czyæ niniejsz± klauzulê:

"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

„Informujemy, i¿ administratorem Pañstwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzib± w Gdañsku przy ul. Spichrzowej 19. Pañstwa dane osobowe wykorzystane zostan± w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spó³kê. Podanie przez Pañstwa tych danych jest dobrowolne. Maj± Pañstwo prawo wgl±du do tych danych oraz ich udostêpniania.”
„Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.”
„Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania siê z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty ni¿ podana w og³oszeniu.”

19 hits