Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Java

(Gdynia, Gdynia, )

Dla naszego Klienta, firmy z branży informatycznej, specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań wspomagających prowadzenie finansów firm, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
&#61485;rozwijanie systemu fakturowania tworzonego przez firmę w technologii Java EE
&#61485;rozwijanie innych systemów obecnych w firmie

Wymagania:
&#61485;minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Java EE
&#61485;znajomość platformy Java oraz technologii Java EE 6 (EJB, CDI, JPA, JSF)
&#61485;umiejętność tworzenia aplikacji webowych (HTML, CSS, JavaScript)
&#61485;znajomość zagadnień relacyjnych baz danych oraz mapowania relacyjno-obiektowego
&#61485;znajomość wzorców projektowych
&#61485;odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
&#61485;znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
&#61485;wyższe wykształcenie

Mile widziane:
&#8211;doświadczenie w pracy w środowisku Linux
doświadczenie w pracy z bazą danych PostgreSQL
&#8211;doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
&#8211;doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych z użyciem JUnit i Mockito
&#8211;doświadczenie w budowaniu oprogramowania z wykorzystaniem narzędzi Ant i Maven
&#8211;umiejętność podstawowej konfiguracji i administracji serwera aplikacji GlassFish

Firma oferuje:
&#61485;zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub o umowę o współpracę (z osobą prowadzącą własną działalność gospodarczą)
&#61485;atrakcyjne wynagrodzenie
&#61485;stabilną pracę w rozwijającej się firmie