Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista JAVA - Warszawa

(Warszawa, Warszawa, )

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy programistycznej wyspecjalizowanej
w kompleksowych projektach informatycznych dla sektora bankowego

szukamy osoby na stanowisko:

Programista JAVA

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- analiza wymagań funkcjonalnych
- tworzenie rozwiązań informatycznych opartych o technologię Java
- wspieranie procesu rozwoju oprogramowania
- tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języka JavaEE/ J2EE
- doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi takich jak: Maven, Hudson, Subversion oraz Nexus
- znajomość języka SQL
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stymulujące środowisko pracy nastawione na współpracę i najwyższej jakości produkty
- uczestnictwo w międzynarodowych projektach
- możliwość poznania najlepszych w swojej klasie rozwiązań z branży bankowej
- atrakcyjne wynagrodzenie

Aby aplikować na wybrane stanowisko prosimy wysłać CV w formacie Word lub PDF w tytule maila na adres: rekrutacja(at)enkel.com.pl. W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę ENKEL danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".