Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista J2EE

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego klienta, lidera w swojej branży
działającego na rynku polskim,
szukamy osoby na stanowisko

miejsce pracy: Warszawa

Zadania
Analiza wymagań w projektowanych systemach
Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z przyjętymi założeniami i harmonogramem
Aktywny rozwój aplikacji i systemów (programowanie w Java i SQL)
Udział w pracach implementacyjnych związanych z realizacją projektów

Wymagania
Bardzo dobra znajomość technologii JEE
Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
Sprawdzona, praktyczna umiejętność właściwego szacowania pracochłonności poszczególnych zadań
Mile widziane:
Znajomość frameworków JEE (Spring, Struts, Maeven2, Ant, &#8230;)
Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (preferowana Oracle i/lub MSSQL)
Znajomość technologii programowania warstwy wizualnej aplikacji
Znajomość Hibernate
Doświadczenie w dużych projektach informatycznych
Znajomość Enterprise Architekt (UML) lub podobnych narzędzi
Dobra orientacja w metodologii wytwarzania oprogramowania (umiejętność stosowania dobrych praktyk)
Komunikatywność
Samodzielność
Umiejętność logicznego myślenia
Otwartość na zmiany
Chęć do nauki
Bardzo dobre zdolności analityczne
Asertywność
Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe)
Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w sprawach technicznych

Dodatkowe świadczenia:

Świetna atmosfera pracy
Elastyczne formy zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiągnięć
Dodatkowa opiekę medyczną
Bezpłatne lekcje j. angielskiego

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@teamquest.pl/
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 3 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest Łukasz Łukaszewicz z siedzibą w Warszawie 00-697 Warszawa Al. Jerozolimskie 49 lok. 3 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Marzec, 2013  16:13

Identyfikator: 447540

Wyświetleń: 2398