Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista Informatyk C#

(Bielsko-Biała , Bielsko-Biała, )

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy osoby na stanowisko:
Programista C#
Nr ref: WPC12LXPC
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
(możliwość pracy zdalnej)

Obowiązki:
 tworzenie aplikacji typu desktop .NET Framework (język C#)
 projektowanie oprogramowania
 efektywne dostarczanie produktów projektowych
 bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń
 współpraca z międzynarodowym zespołem programistów, inżynierów

Wymagania:

 tworzenie aplikacji typu desktop .NET Framework (język C#) potwierdzona zrealizowanymi projektami
 łatwość przyswajania nowych technologii
 ambicja i chęć rozwoju

Mile widziane:

 tworzenie web aplikacji w ASP.NET
 znajomość LINQ
 programowanie w językach C, C++
 programowanie baz danych SQL
 wiedza z zakresu inżynierii, elektroniki
 znajomość Linux
 doświadczenie zawodowe
 znajomość języka angielskiego
 wykształcenie wyższe informatyczne

Klient oferuje:
 umowa o pracę lub inny preferowany charakter współpracy
 możliwa praca zdalna (preferowane osoby z okolic Bielska-Białej)
 zadaniowy charakter pracy
 wsparcie doświadczonych programistów, inżynierów
 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
 konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres p.czarkowska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXPC
Telefon kontaktowy 0 696 700 795

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;