Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Programista AngularJS (IPA/05/16)

(Gliwice, Gliwice, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 8 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Programista AngularJS

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się tworzeniem dedykowanego oprogramowania e-commerce.
Tworzenie aplikacji mobilnych oraz aplikacji przeglądarkowych przy użyciu nowoczesnych technologii.
Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach rozwoju i tworzenia nowych aplikacji.
Praca w technologii Framework JavaScript.

Wymagania:

Znajomość AngularJS lub innych współczesnych Framework JS.
Dobra znajomość Java Script.
Umiejętność tworzenia responsywnych stron internetowych.
Mile widziana znajomość REST, systemu kontroli GIT, ES6, narzędzi do automatyzacji głup./grunt.
Mile widziana umiejętność posługiwania się preprocesorami CSS (Sass/Less).
Samodzielność oraz chęć poszerzania swoich umiejętności.
Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na pełny etat (możliwe dyżury).
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym, energicznym zespole.
Pracę nad ciekawymi projektami.

http://http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/229679/1020/0/ »

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl