Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Programiści - Informatycy
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Ds. Utylizacji SprzĘtu Komputerowego

(Warszawa i okolice, Warszawa, )

Softown to dynamicznie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w outsourcingu pracowników i projektów z branży IT, która tworzona jest przez doświadczonych profesjonalistów. Działamy na terenie Polski, a także na arenie międzynarodowej.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS. UTYLIZACJI SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utylizację sprzętu komputerowego, usuwanie ze sprzętu baterii, akumulatorów, kineskopów, toneru drukarskiego itp.

Wymagania:

 wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci)
 podstawowa znajomość budowy sprzętu komputerowego
 znajomość nazewnictwa części sprzętu komputerowego
 dobra znajomość języka angielskiego
 umiejętność analitycznego myślenia
 zdolności manualne, dokładność
 umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

 atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
 ciekawą pracę w miłej atmosferze
 możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV pod linkiem:

http://www.profesja.it/oferta/pracownik-ds-utylizacji-sprzetu-komputerowego,1458 »

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.